Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
21 postów 1596 komentarzy

Error 404

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Notka usunięta przez Administrację, czy może samego Autora?

 

 Panie Lemański,

  Od kilku godzin pakuję manatki i przygotowuję się do podróży, a przy tym śledzę przebieg interesującej dyskusji na Pańskim blogu. Wystawił Pan notkę zatytułowaną "Wykaz lotów Donalda Tuska a Smoleńsk...". Przepraszm, że nie dokończę tytułu - po prostu już go w całości nie pamiętam, a sama notka zniknęła z Neon24. Czy Pan ją usunął, czy usunęła ją Admnistracja? A jeśli to była decyzja administracyjna, to proszę Szanownych Administratorów o podanie istotnego powodu, którym się kierowali.  Myślę, że czytelnikom nalęży się jakieś wytłumaczenie.

Pozdrawiam wszystkich.

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Lemański 00:28:46
  Dziękuję Panu za odpowiedź.

  Przykro mi, że zdecydował się Pan na usunięcie notki wraz z komentarzami. Było tam kilka interesujących wypowiedzi. Stało się jednak i już nie można tego przywrócić.

  Hadesem i Zawiszą bym się nie przejmowała. Oni są ekspertami od wszystkiego, zapominają jednak, że istnieją też inni eksperci.

  Pozdrawiam!
 • @AgnieszkaS 00:40:10
  Ma pani rację, są inni eksperci. Jest raport Polskiej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, jedyny prawny raport Polski w tej sprawie, reszta to tylko teorie spiskowe.
 • @Zawisza Niebieski 01:23:16
  Za interesujące uznałam wypowiedzi komentatorów dotyczące obowiązujących reguł dyplomatycznych w nawiązaniu do ostatniej podroży prezydenta Kaczyńskiego. Ten wątek nie miał nic wspólnego z teoriami spiskowymi.
 • @AgnieszkaS 02:01:59
  Reguły dyplomatyczne są dość znane, z reguły zapraszają się ludzie o tym samym poziomie stanowiska, a, że Putin był wtedy w randze premiera, to i zaprosił premiera. Z pewnością Rosja chcąc oficjalnie przyznać się do zbrodni wolała to zrobić przed Tuskiem niż przed Kaczyńskim. Ale to Rosja zapraszała nie my. Stąd było rozwiązaniem dla obu stron korzystnym. L.Kaczyński, który jak wiemy Smoleńsk odwiedzał tylko w latach ważnych pod względem wyborczym z pewnością chciał się pokazać w środowiskach patriotycznych.

  Zaś teorią spiskową było to co autor napisał w tekście. Można ją było obalić znacznie szybciej niż "sztuczną mgłę". Takich teorii mieliśmy na pęczki, hel, magnes ściągający aluminium i inne domorosłych ekspertów po co kolejna?
 • @Zawisza Niebieski 02:12:26
  Z tobą człowieku jest ten problem, że ty jesteś ekspertem od niczego. Nie mam pojęcia, jakie masz wykształcenie, ale każdy na pewnym poziomie widzi natychmiast, ze ma do czynienia z Dyzmą - uzurpatorem, który jak gąbka chłonie wiadomości, a dalej nie potrafi już nic z nimi zrobić. Powtarza tylko jak papuga to co usłyszał, lub to co mu kazano.
  Niewiele w tym pańskiego oryginalnego myślenia.
  I ja się wcale nie dziwię. Aspirantów na intelektualistów już wielu spotkałem. Taki już los naszej biednej ojczyzny. Nawet Gomułka i żona Wałęsy pisali książki.
 • @Janusz Kamiński 04:20:47
  Ależ panie Kamiński, wspiąć się na poziom pana ego to naprawdę wielki wyczyn, z pewnością w tej dziedzinie jestem Dyzmą. Ale trzeba być "kimś", by zaliczać się do grupy, którą Kurski precyzyjnie określił "naród głupi wszystko kupi". Wybaczy Pan, że ja do nich nie dołączę. :)
 • @Lemański 00:28:46
  Po prostu zaczął wstydzić się Pan tego, co sam Pan napisał.

  Uwagi, które się Panu nie podobały, mógł Pan usuwać, chociaż nie jest to mile widziane przez społeczność witryny. A więc podany przez Pana powód jest fałszywy.
 • @Zawisza Niebieski 01:23:16
  Przecież byle maturzysta potrafi wykazać fałszywość treści i wnisków tego "raportu".

  Cała komisja wraz z rządem powinna być oceniona przez trybunał stanu.
 • @AgnieszkaS 00:40:10
  Wszystko można przywrócić, nawet kilkaset komentarzy, które usunęłaś. Ja nawet zacząłem to robić ale odpuściłem bo szkoda mi było czasu.
  Twój przyboczny PiSek Husky już zdążył opluć i obarczyć Zawiszę za usunięcie notki a tu się okazuje, że autor to cienias, który nie potrafi bronić swoich racji. Ciekawie czy Husky przeprosi? Osobiście szczerze wątpię. Taka to wasza "kultura".
 • @Lemański 08:26:05
  Masz dowody, że to był zamach?
  To dlaczego jeszcze nie poszedłeś z tym do prokuratury? Ukrywanie dowodów jest poważnym przestępstwem.
 • @Zawisza Niebieski 02:12:26
  Wiesz że jestem przeciwnikiem usuwania czegokolwiek ale w takich przypadkach zaczynam mieć wątpliwości. Ktoś chyba celowo chce zrobić z portalu pomponika czy innego pudelka.
 • @Janusz Kamiński 04:20:47
  Zawisza chociaż chłonie wiadomości. Od ciebie wiedza odbija się jak piłka od ściany.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:54:55
  "Taka to wasza "kultura".


  Ja odpowiadam tylko za własną kulturę.
  Proszę nie obrażać ani mnie ani innych piszących tu osób, a tym bardziej wypowiadać się na tematy przyzwoitego zachowania.
 • @AgnieszkaS 09:13:58
  No proszę, magister elegantum się odezwała...

  //@Zawisza Niebieski 18:59:56
  Ty frajerze zakłamany to mnie możesz pocałować w dupę
  Pedałów w rodzinę gnoju sobie szukaj
  Szmaciarzu skończony
  I ty gnoju mienisz się adminem
  Sukinsynu jeden
  A teraz CHUJU banuj, bo dla mnie to zaszczyt, ubecka czerwona wszo
  Banuj !!!!
  Husky //
  https://jaka.neon24.pl/post/150233,kodeks-etyczny#comment_1574563

  //Kto umieścił w lochu?.
  Przedstawiać Ci tego szmaciarza nie muszę a i zgadywać nie trzeba.
  Bo kto się dziwką męską okocił to kurwą męską zdechnie.Tylko tyle
  Wpis sam już skasowałem by tego cwela z Saskiej w oczy nie raziło

  Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/1599910#comment-1599910

  //Zostaw to scierwo Nie polemizuj z gównem ludzkimTo śmieć8-))))))))//

  http://niepoprawni.pl/comment/1597790#comment-1597790

  Nie razi to delikatnego powonienia szanownej AgnieszkiS? A tak pisze nie kto inny jak twój przyboczny pisek Husky, którego tak bronisz.
  Co to jest? Relatywizm czy hipokryzja?

  Przegraliście z kretesem szanowna AgnieszkoS... A stwierdzenie, że:
  //Ogłaszam wszem i wobec, że zmiany na Neonie, mam na myśli pozytywne zmiany, zajdą dopiero po śmierci Ruszkiewicza. //
  https://antykomunista.neon24.pl/post/150247,ban#comment_1574977

  z jednej strony mi pochlebia a z drugiej budzi pewne obawy bo doskonale wiem do czego zdolni są syjoniści, do których ty też się zaliczasz. I to ma być twoja "przyzwoitość"?
  Skończ już i wstydu sobie oszczędź.
 • @Lemański 08:07:53
  Właśnie tego co pan napisał powinien się pan wstydzić. bo jest to bezpodstawne pomówienie. Grzerch wymieniony w dekalogu. Cztery lata miał PiS na udowodnienie zbrodni, pełen dostęp do dokumentów, i to różżni katastrofę pod Smoleńskiem od katastrofy w Gibraltarze, więc niech się pan na tę drugą nie powołuje. wbrew woli rodzin wykopali wszystkie ofiary i co udowodnili? Tylko to, że Macierewicz to oszołom. Winę za samą katastrofę ponosi PiS, winę za atmosferę polityczną która doprowadziła do tej katastrofy PO-PiS, zaś za to co po katastrofie miało miejsce PO. Dużą część odpowiedzialności spoczywa na L.Kaczyńskim. Wyzywanie obicerów polskich, co go uchronili w locie do Tybilisi, brak decyzji o zmianie lotniska docelowego, złamanie zasady sterylności kokpitu, gdy dowódca wojsk w kabinie skłania pilotów do podejmowania ryzyka. Każdy wiedział jakie to lotnisko, złamano rozkazy dotyczące minimów, złamano zasadę iż to kapitan statku jest osobą pierwszą po Bogu. Nie ma nad nim wyższego dowódcy.

  Tej krwi PIS ze swych rąk nie zmyje takimi wymysłami jakie pan napisał. Przedcież wystarczyło chwilę pomyśleć, by wiedzieć, że to bzdura porównywalna z helem.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:03:26
  Nie mam wątpliwości, że jest kilka osób które tylko czekają, by obrzucić portal błotem, na zasadzie może się coś przyczepi. Ich boli polskość tego portalu, że każdy może się wypowiedzieć a w dyskusji ustalamy wartość danej myśli. Im marzy się, by zdobić z Neon szczekaczkę na wzór mediów reżimowych Kurskiego. Jedna myśl polskiej Zjednoczonej partii PIS. Nie cofną się przed niczym, pomówieniem, kłamstwem byle tylko politycznie przywrócić czasy PRL w których opozycję się tłamsiło, po więzieniach trzymało a prasa była pod ścisłą kontrolą partii.
 • @Zawisza Niebieski @ALL
  Dla niezorientowanych:
  -------------------
  parozdaniowa "notka" pana Lemańskiego zawierała bzdurną teoryjkę, jakoby Tusk leciał do Smoleńska po to, żeby można było PODMIENIĆ CZARNE SKRZYNKI w prezydenckim TU po ZAMACHU na te "od Tuska".
  -------------------


  Teraz uwaga do DZIAŁANIA ADMINISTRACJI:
  Są granice obłędu, który administrator ma prawo tolerować nie kompromitując portalu. Czasem samo napisanie w komentarzu, że bloger pisze bzdury nie wystarcza - i PO TO ZOSTAŁ STWORZONY LOCH. By dać się wypowiedzieć ZWOLENNIKOM TEORII PŁASKIEJ ZIEMI, ale jednocześnie nie firmować tej teorii AUTORYTETEM PORTALU.

  Za wczorajszą wpadkę odpowiada oczywiście pan lipao45, ale Pan, Panie Zawiszo Niebieski był obecny i TEŻ nie zrobił tego, co należało. Tuszę, że pan Ruszkiewicz nie miałby z odpowiednią decyzją podobnych problemów, o ile w ogóle nie wysłałby tego "blogera" na drzewo (czyli na "niepoprawni.pl"), gdzie jego miejsce, wśród mu podobnych.
 • @Lemański 08:07:53
  Jak się Pan nie wstydzi, to po co Pan skasował notkę?

  Nie podobały się Panu uwagi, trzeba było skasować, adwersarzy zablokować, i po sprawie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:57:48
  Oj, oj, coś z logiką na bakier, drogi spirycie

  Ja nie mam dowodów, że był to zamach, ale wywód, że była to katastrofa, jest nieprzekonujący. Czemu zwolennicy pijanych pilotów popełnili tyle pominięć w materiale dowodowym, i jak mogą z niekompletnych przesłanek wyciągać jakiekolwiek wnioski ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:19:01
  Chciałbym jednak wiedzieć, jak to teraz jest, za młodu pisałem .uj, teraz piszę chój, a inni jakoś inaczej.

  A może zależy to od środowiska i adwersarzy. Może mojej pisowni nie skumają?
 • @Zawisza Niebieski 10:40:04
  Szanowny adminie,
  wypisujesz brednie na temat wydarzenia smoleńskiego,
  wstyd.
 • @Zawisza Niebieski 10:48:01
  Znowu bredzisz, kolego,
  za czasów PRL, mimo cenzury, była znacznie większa wolność słowa, mówimy o głównym ścieku.

  Wystarczy porównać ówczesne badanie katastrofy iła, z tym obecnym dotyczącym tupolewa.

  A jeśli chodzi o polskość witryny, to ja jej nie dostrzegam. Jest to wityna w której rej wodzą zbiegowie z Polski.
 • @Światowid 12:07:04
  Ja bym jednak nie potępiał w czambuł wszystkiego, co nam nie pasuje.

  Mówienie, iż Tusk leciał do Smoleńska wyłącznie po to, aby pozykać podobny zapis, może i jest przesadą.

  Jednakże niszczenie, lub niepozyskiwanie, istotnych dowodów po katastrofie oznacza, iż wszystkim zależało na ukryciu rzeczywistego przebiegu wydarzeń.

  Ukrywanie i niszczenie dowodów jest przestępstwem. Niestety, w Polsce nikt za to nie beknął.
 • @interesariusz z PL 13:15:09
  Katastrofa została prawidłowo zbadana przez KBWL. Najlepszym DOWODEM na to jest to, że wyniki "badań" komisji Macierewicza PiS musiał WSTYDLIWIE ZAMIEŚĆ POD DYWAN. Proszę nie dawać robić z siebie idioty przez miernoty pokroju Macierewicza i resztę PiSowskiej jaczejki internetowej "ekspertUF lotniczyH".

  Już o tym pisałem na n24 ( http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/150156,miesiecznica-smolenska-i-koniec-z-poblazaniem-zdrajcom#comment_1573086 ):
  ----------------------
  Reakcja ostatniego z racjonalnych ludzi, którzy mieli dostęp do mediów III RP, na teorie o "zamachu smoleńskim", nieodżałowanej pamięci prof. Bogusława Wolniewicza:

  https://www.youtube.com/watch?v=6gXmcBgmdtA

  Człowiek trzeźwo myślący czasem ma trudności z akceptacją WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI - i powyższa ALERGICZNA reakcja prof. Wolniewicza jest bardzo symptomatyczna ...

  Dlaczego zakończenie prac komisji Macierewicza zostało zamiecione pod dywan? Bo nie ustaliła niczego, co by dało się pokazać bez AUTOKOMPROMITACJI partii stojącej za tą komisją. Następna komisja "międzynarodowa" też niczego innego niż komisje Anodiny i Millera nie ustali, jeśli będą w niej pracować szanujący się fachowcy z branży badania wypadków lotniczych.

  Prezes zakończył szopkę z miesięcznicami, które miały trwać do momentu wyjaśnienia tej katastrofy, kiedy pojął, że żadnego innego, OCZEKIWANEGO PRZEZ NIEGO wyjaśnienia NIE BĘDZIE. Poza tym z miesięcznicami chodziło tylko o utrzymanie mobilizacji "elektoratu smoleńskiego", co po zwycięstwie wyborczym przestało mieć sens polityczny. Wygląda na to, że naczelnik draństwa uznał, że motyw "zamachu smoleńskiego" wyczerpał swoją POLITYCZNĄ NOŚNOŚĆ (i że żyrowane hucpą weksle politycznej agitki przyjdzie wykupić z wysokim kosztem wizerunkowym) i trzeba się przesiąść na innego konika.
  ----------------------
 • @interesariusz z PL 13:01:30
  A co ma do tego logika?
  A też mam swoją "teorię" ale się z nią nie obnoszę i nikogo nie mam zamiaru do niej przekonywać bo wiem, że nic nie wiem. Dlatego jestem sceptycznie nastawiony do takich notek. Oczywiście autor może mieć rację ale tylko na zasadzie "zgaduj zgadula". Dopóki nasi"sojusznicy" nie ujawnią zdjęć satelitarnych to nic pewnego nie będziemy wiedzieć.
 • @matterhorn 13:11:23
  Z portalu nikt jej nie wyrzucał, podziękowano jej tylko za adminowanie. Miała identyczny cel do realizacji - usunąć dotychczasowych adminów i przerobić NEon na syjonistyczno- pisowską tubę. I wcale się z tym nie kryła. To z adevo to była druga próba, także nieudana, stąd takie wycie.
 • @Światowid 13:20:37
  Nie podzielam tej opinii, jakoby wydarzenie określane jako katastrofa było poprawnie zbadane przez kogokolwiek. Nikomu nie zależało na ujawnieniu rzeczywistego przebiegu, tylko na promowaniu własnej propagandy.

  Występ prof. Wolniewicza w tym programie jest żenujący, nie rozumiem, dlaczego znajduje twoje uznanie, i go polecasz.

  Obawiam się, że nie rozumiem terminu "wirtualna rzeczywistość".

  Nie wiem, dlaczego komisja Macierewicza zamiotła swoje dochodzenie pod dywan. Może z podobnych powodów, jak przerwanie dochodzenia w sprawie wydarzeń w Jedwabnem.

  W sprawie komisji międzynarodowej najpierw trzeba ustalić, czy USA zamierza ujawnić zdjęcia satelitarne.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:22:19
  No tak, już napisałem w sprawie zdjęć. Są zresztą inne ciekawe zdjęcia, dotyczące zestrzelenia Boeinga nad Donbasem.

  Zarzut, iż ktoś mówi o zamachu bez dowodów, jest tak samo nielogiczny jak ten, że ktoś mówi o kastrofie bez dowodów.

  Jakbyś przeoczył, znacznie trudniej zdobyć dowody, iż zamachu nie było, niż dowody na to, że zamach był.

  Zazwyczaj przyjmuje się, przy braku dowodów na zamach, iż to była katastrofa z powodów praktycznych, czyli potrzeby zamknięcia sprawy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:28:26
  tylko ja nic nie wiem?
  co z tym adevo ? już nie grasuje ?
 • @interesariusz z PL 13:55:17
  Nie grasuje.

  https://idb.neon24.pl/post/150218,a-tu-pelnia-kto-wyje-ja-nie

  Aleś Ty zapóźniony interesariuszu :)))
 • @interesariusz z PL 13:47:28
  Nic nie ocali przed BYCIEM OSZUKANYM kogoś kto CHCE BYĆ OSZUKANYM. Że Pan chce być oszukanym łatwo dowieść, wystarczy przeczytać:

  //Nie wiem, dlaczego komisja Macierewicza zamiotła swoje dochodzenie pod dywan. Może z podobnych powodów, jak przerwanie dochodzenia w sprawie wydarzeń w Jedwabnem.//

  Zamieciono pod dywan wyniki prac komisji, która miała PEŁNE POPARCIE państwa PiS i dostęp do wszystkiego w tym państwie. Plus pełny dostęp do wraku (choć nie na terenie Polski - Pan sobie wyobraża, co by się działo w TVPiS (i GW, i TVN ...), gdyby władze rosyjskie odmówiły komisji Macierewicza dostępu do wraku?).

  //Nie podzielam tej opinii, jakoby wydarzenie określane jako katastrofa było poprawnie zbadane przez kogokolwiek. Nikomu nie zależało na ujawnieniu rzeczywistego przebiegu, tylko na promowaniu własnej propagandy.//

  Po upadku PO nikt w KBWL nie zmienił zdania ani nie ogłosił, że KBWL pod presją PO cokolwiek zataiła albo zakłamała ... Więc o jakiej propagandzie mowa w przypadku KBWL?

  //Występ prof. Wolniewicza w tym programie jest żenujący, nie rozumiem, dlaczego znajduje twoje uznanie, i go polecasz. //
  To jest reakcja racjonalnego człowieka na powtarzanie mu w kółko tych samych bezczelnych BREDNI i usiłowanie wymuszenia na nim, by swoim autorytetem w jakiś sposób te brednie ŻYROWAŁ. W pewnym momencie nie da się zrobić niczego poza PODZIĘKOWANIEM ZA ROZMOWĘ.

  //Obawiam się, że nie rozumiem terminu "wirtualna rzeczywistość".//
  To "rzeczywistość" którą stworzyli PiSowscy propagandyści i bezpłatne internetowe oszołomy w sprawie okoliczności katastrofy.

  //W sprawie komisji międzynarodowej najpierw trzeba ustalić, czy USA zamierza ujawnić zdjęcia satelitarne.//
  Komisje pracują przede wszystkim na danych ze skrzynek i częściach samolotów. Tak, jak KBWL i komisja Anodiny. Gdyby jakiekolwiek zdjęcia z USA mogły ubabrać Rosję, to już dawno by były wykorzystane.

  Kończę temat, bo niesposób pomóc komuś, kto na własną szkodę odmawia myślenia.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:05:34
  bez wątpienia, nie obserwuję przepychanek, nie obchodzą mnie,

  czy to było pożegnanie? najwyraźniej czegoś nie doczytałem.
 • @Światowid 14:08:07
  No cóż, w takim razie ja odmawiam myślnie, i nie kończę.

  Od końca.

  Opinia, że gdyby ameryckie zdjęcia mogły ubabrać Rosję, to by zostały wkorzystane, jest niepoważna.

  Ponadto, nikt nie wie, jak wyglądały wydarzenia, i kogo zdjęcia mogłyby ubabrać.

  ----
  A czy nie właściwszy byłby termin fikcyjna rzeczywistość? Może warto się zastanowić, co naprawdę oznacza termin wirtualny, wbrew przekonaniu gawiedzi, która używa terminów, których znaczenia nie rozumie.

  Prawidłowym użyciem było np. "wirtualna pamięć operacyjna" w odniesieniu do pamięci operacyjnej wspieranej obszarem wymiany (np. stronicowanym).

  ----

  Pani zaczyna od bezczelnych bredni, na które rzeczywiście można się obruszyć, ale potem, wobec połajanek, zaczyna przedstawiać realne wątpliwości, tymczasam Pan Profesor już się "zabetonował" w połajankach, i nie był w stanie rozmawiać.
  ----
  a dlaczego ktokolwiek z komsji miałby zaprzeczać wynikom swojej pracy?
  ----
  I co z tego, że komisja miała pełne popracie państwa? Tysiąc i jeden powodów, dla których trzeba było zamieść wyniki pod dywan. Albo nie można było ich ujawnić w danym momencie, albo czekają na lepszy, albo wyniki były niewygodne dla władzy.

  -----

  nie jest Pan w stanie dyskutować na temat katastrofy, to proszę powiedzieć, dlaczego Wosztyl nie trafił pod sąd wojskowy?
 • @interesariusz z PL 14:26:02
  Tyle durnot, wstyd ... odpiszę jeszcze raz, z litości ...

  //Opinia, że gdyby ameryckie zdjęcia mogły ubabrać Rosję, to by zostały wkorzystane, jest niepoważna.//
  Bo? ...

  //Ponadto, nikt nie wie, jak wyglądały wydarzenia, i kogo zdjęcia mogłyby ubabrać.//
  KBWL i komisja Anodiny opisały wydarzenia i każdy zainteresowany wie, jak wyglądały. Poza zainteresowanymi NIEWIEDZENIEM. Ma Pan dowód, że w ogóle jakieś zdjęcia są, czy tylko zawraca 4 litery? Może USA ma też pchłę na złotym łańcuchu i jest to istotne dla sprawy zamachu w Smoleńsku, nie sądzi Pan?

  //A czy nie właściwszy byłby termin fikcyjna rzeczywistość? Może warto się zastanowić, co naprawdę oznacza termin wirtualny, wbrew przekonaniu gawiedzi, która używa terminów, których znaczenia nie rozumie. Prawidłowym użyciem było np. "wirtualna pamięć operacyjna" w odniesieniu do pamięci operacyjnej wspieranej obszarem wymiany (np. stronicowanym).//
  Bałkot nic nie wnoszący do sprawy.

  //Pani zaczyna od bezczelnych bredni, na które rzeczywiście można się obruszyć, ale potem, wobec połajanek, zaczyna przedstawiać realne wątpliwości, tymczasam Pan Profesor już się "zabetonował" w połajankach, i nie był w stanie rozmawiać.//

  Pan profesor znał te brednie nie z ust tej pani, tylko z mediów, bo nie dało się tych bredni nie słyszeć. I miał o nich wyrobione zdanie.

  //a dlaczego ktokolwiek z komsji miałby zaprzeczać wynikom swojej pracy?//

  Np. z powodu wyrzutów sumienia albo gór pieniędzy oferowanych przez PiS.

  //I co z tego, że komisja miała pełne popracie państwa? Tysiąc i jeden powodów, dla których trzeba było zamieść wyniki pod dywan. Albo nie można było ich ujawnić w danym momencie, albo czekają na lepszy, albo wyniki były niewygodne dla władzy.//

  A JAKIE (najbardziej prawdopodobne) wyniki prac komisji Macierewicza mogłyby być NIEWYGODNE dla TEJ WŁADZY? ... Taki przebieg, jak ustaliy komisje polska i rosyjska, czy może - zestrzelenie przez myśliwce USA albo Izraela?

  //nie jest Pan w stanie dyskutować na temat katastrofy, to proszę powiedzieć, dlaczego Wosztyl nie trafił pod sąd wojskowy?//

  Co to ma do rzeczywistego przebiegu samej katastrofy, opisanego przez KBWL i komisję Anodiny?

  Ok, tym razem to już koniec moich reakcji na Pana smoleńskie odloty. Jak Pan sam nie zacznie myśleć, nie ma z Panem o czym ani po co rozmawiać. Ale na niepoprawnych może Pan o tym dyskutować do końca życia ... tam zawsze pełno "ekspertUF lotniczyH".
 • @Światowid 12:07:04
  Szanowny blogerze, masz rację, że notka ta kwalifikowała się do lochu, choćby za zdjęcie które było zwykłym pomówieniem, jednak neon dąży do tego, by Polacy mogli się tu wypowiadać o tym w co wierzą, zaś czytelnicy tę sprawę korygują w komentarzach. Jak wiemy jedynym owocem działań Macierewicza są setki jak nie tysiące teoryjek spiskowych i niestety mimo upływu czasu część osób w coś tam nadal wierzy, stąd szczególni e gdzieś koło 10 mamy wysyp nowych teorii. Nie metodą siłową a metodą perswazji trzeba teorie te zwalczać. Szacunek dla autora, że sam notkę usunął, inaczej notka by pozostała w kolumnie, która w zasadzie powinna być traktowana jako „zdaniem autora”.
 • @Światowid 14:48:47
  No cóż, odpowiem tylko na piersze, czy wie Pan, ilu przestępstw na moją szokodę ja nie ujawniłem? Miałem swoje powody. Doprawdy, zarzucał Pan GPS chwyty podjudzacza z podstawówki, niestety, sam Pan w swoim zacietrzewieniu niewiele odbiega. Łatwo sobie wyobrazić powody, dla których amerykanie nie ujawniają zdjęć.

  I dodam

  Niestety, pierwszego dnia w szoku, słuchając TV, nie nagrywałem. Szkoda. Wiele informacji wyparowało z mediów. Były niewygodne.

  Jedna pozostała. Otóż relacje donosiły, jak to cała załoga Jaka zmartwiała, przy nieudanej próbie lądawnia Iła, który niemaże się rostrzaskał.

  Ja wtedy się gorączkowałem, dlaczego Wosztyl nie stanął na głowie, aby powiadomić o tym kolegów z tutki? Nie miał łączności, nie mógł używać radia, czy co?

  Potem się okazało, że sobie ucinali pogaduszki. Co powiedział Wosztyl. Mniej więcej "No, nam się udało tak w ostatniej
  chwili wylądować. No, natomiast powiem szczerze, że możecie spróbować, jak najbardziej. Dwa APM-y są, bramkę zrobili, tak że możecie spróbować, ale... Jeżeli wam się nie uda za drugim razem, to proponuję wam lecieć na przykład do Moskwy albo gdzieś"

  Co on sobie myślał? O, pijany ruski o mało co się nie rozwalił? Nie trzeba było chlać. Tak sobie Wosztyl pomyślał, że nie powiadomił kolegów, iż miejcowy pilot, znający lotnisko jak własną kieszeń, w samolocie o znacznie większej manewrowości na małych prędkościach, z jakiś tajemniczych powodów nie dał rady wylądować.

  Za to postawiłbym Wosztyla pod sąd już w pierwszym tygodniu po "katastrofie".
 • @Zawisza Niebieski 15:06:34
  Jak to? Szanowny adminie. Czyli przyznajesz, że cenzurujecie POGLĄDY!

  Ewidentne przyznanie się do winy polegającej na niezgodności z deklaracjami.

  Na dodatek z wioskowaniem coś nie bardzo. Akurat komisja Macierewicza w ogóle nie rozważała tych najdalej idących teorii spiskowych. Im zależało wyłącznie na tym, aby umoczyć ruskich. Tak więc tysiące "spiskowych teoryjek" nie są wynikiem pracy komisji, tylko spontaniczną reakcją społeczeństwa.
 • @interesariusz z PL 15:16:53
  Niby gdzie przyznaję się, że cenzuruję poglądy. Wypowiadając się w komentarzach piszę jako bloger nie admin, chyba, że komentarz jest typowo administracyjny.

  Dużo oglądam filmów o badaniach katastrof lotnicznych i tam wielokrotnie badający mówią iż na początku stawia się wiele teorii i jedną po drugiej sprawdza, po czym odrzuca aż zostanie ta którą najwięcej faktów potwierdza i dopiero wtedy ogłasza swię to publicznie, nawet jeżeli są naciski na jak najszybsze podanie przyczyny. Macierewicz działał na odwrót, po powstaniu jakiejś teorii zaraz ogłaszał ją publicznie dobierał fakty pod głoszoną teorię, fakty niewygodne odrzucał, to typowa metoda na wytwierzenie masy krytycznej do powstawana teorii spiskowych, Macierewiczowi nigdy nie chodziło o wyjaśnienie a o przerzucenie winy to na PO to na Rosjan, byle odrzucić ją od rzeczywistych sprawców tej tragedii czyli ludzi będących na pokładzie.

  Nie ma najmniejszej wątpliwości, że złamano podstawową zasadę, sterylności kokpitu.

  Mówiąc o masie krytycznej powołuję się na badania amerykańskie i angielskie prowadzone przy śmierci JFK oraz ks. Diany. Wystarczy by pewnie procent społeczności ok 10% uwierzyło, że coś było nie tak, by teorie spiskowe powstawały samoczynnie. To było jedno z celów Macierewicza.
 • @Zawisza Niebieski 15:31:06
  Jeśli ktoś, kto jest adminem, i pisze do czego dąży administracja witryny (jednak neon dąży do tego), to trudno podejrzewać, iż wypowiada się jako autor, a nie jako admin.

  Piszesz Waćpan, iż notka winna zostać w szeregu, a w ogóle to powinna trafić do lochu, przy czym powodem nie są wulgaryzmy, czy jakieś inne wady formalne, ale poglądy, a to pomówienie, a to wysyp teorii spiskowych.

  Oceniasz ją źle za poglądy, i jako admin opisujesz, co winno się z nią zrobić, gdyby autor sam jej nie usunął.

  Wypisz wymaluj cenzura.
 • @interesariusz z PL 17:01:32
  Po pierwsze tekst nie został wysłany do lochu, po drugie wyraźnie określiłem z jakiego powodu moim zdaniem mógłby się tam znaleźć. A było to zamieszczenie obrazka polityka w trakcie aresztowania, taki fakt nie miał miejsca, stąd było to kłamstwo. A podawanie kłamstw jest naruszeniem regulaminu. Tak więc nie za poglądy tekst tam powinien się znaleźć a za obrazek przezentujący ewidentne kłamstwo.

  Nie wiem czy spotkał się pan z cenzurą, ja za swojej młodości znałem działalność Mysiej w Warszawie, gdy artystom teksty cenzurowano. Ale wydaje mi się, że nie zna pan znaczenia słowa cenzura.
 • @Lemański 08:07:53
  W pełni popieram.

  Czasami tu jest pokój na Kremlu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:06:25
  Bo jestem już nią napełniony kochana.

  Biała Myszka
 • @Zawisza Niebieski 17:25:46
  Nie został przekazany do lochu, ale pana zdaniem powinien.
  Nie widziałem zdjęcia, ale przedstawiony przez Pana powód wydaje się błahy. Nie raz, to co znajduje się na pierwszych stronach periodyków wołało o pomstę do nieba.

  Nie ma Pan narzędzi, aby wykrywać "kłamstwo" w notkach. Z tego powodu tłumaczenie też wydaje mi się naciągane.

  W powszechnym mniemaniu cenzura to ingerencja w treść przekazu. W witrynie ingerencją jest nie tylko zmiana treści, lub jej ukrycie, ale i pozycjonowanie na stronie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:19:01
  Proszę dyskutować na temat i zachować przy tym podstawowe zasady kultury osobistej, inaczej komentarz będzie usunięty. Za to, co piszą inni nie odpowiadam, jedynie za własne słowa.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:28:26
  "Miała identyczny cel do realizacji - usunąć dotychczasowych adminów i przerobić NEon na syjonistyczno- pisowską tubę. "

  To jest dopiero wyobraźnia....

  Otrzymałam rozkazy od samego Trumpa :))
 • @AgnieszkaS 00:40:10
  "Hadesem i Zawiszą bym się nie przejmowała. Oni są ekspertami od wszystkiego, zapominają jednak, że istnieją też inni eksperci"

  Goowno Pani o mnie wie więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd
  Co do ekspertów w temacie który jak widzę sam autor usunął do niczgo nie są oni nawet potrzebni gdyż teza w nim zawarta była kretyńska a komentarze samego autora stekiem bzdur i kłamstw które można w kilka sekund sprawdzić wujkiem GOOGLE
  Choćby skład załogi który wg. autora niby BYŁ TAKI SAM 7-go i 10-go co jest wierutną bzdurą i czystym kłamstwem w celu manipulacji, oraz potwierdzenia tezy notki
  To był stek bzdur i czystych debilzmów na siłę naprowadzających na z góry założoną tezę

  Były to takie idiotyzmy że sam sugerowałem administracji aby notkę przenieść do LOCHU - nie usuwać

  Lecz autor jak widać sam ją całkiem usunął
  Jak sądzę na kacu, bądź po kilku piwerkach ją nasmarował a gdy ciut doszedł do siebie i przeczytał trzeźwym okiem raz dwa skasował - ale to jego sprawa i zawsze jeśli zechce pewnie można będzie ją odtworzyć
 • @Janusz Kamiński 04:20:47
  Raz po raz piszesz jakbyś rozmawiał z lustrem :))
 • @Lemański 08:07:53
  "Dowody na ZAMACH są w Polsce i ma je SKW, która nadzorowała lot/y niemalże online.

  Poprostu nie mogę znieść jak dwóch przemądrzałych idiotów mówi innym co ma pisać i myśleć. W taki sposób że dalsza dyskusja nie ma żadnego sensu"

  Po pierwsze: od 4-rech lat kto nadzoruje te Pańskie SKW? Gdzie te dowody na ZAMACH? :))
  9 lat, w tym 4-ry mając dostęp DO WSZYSTKIEGO i....? ... i GOOWNO

  Po drugie idiotów szukaj wśród wyznawców religii Smoleńskiej

  Po trzecie: myśl i pisz co chcesz - ale nie oznacza to że każdy będzie w te idiotyzmy wierzył i poklepywał Cię za nie po ramieniu

  I po czwarte: dlaczego twierdzisz że dyskusja nie ma sensu? Dlatego że w kilka/kilkanaście minut Twoje teorie zostały obśmiane i obalone?
  To problem Twojej tezy a nie wina komentatorów
  Zresztą ja swoje zdanie napisałem i się pożegnałem - mogłeś kontynuować ten kabaret dalej (pomimo iż ośmieszał portal)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:57:48
  "Masz dowody, że to był zamach?
  To dlaczego jeszcze nie poszedłeś z tym do prokuratury?"

  Do jakiej prokuratury?
  Do szalonego antka !!!!! :))
  (oczywiście jeśli w danej chwili nie poszedł na obiad - bo opłacony)
 • @Zawisza Niebieski 10:48:01
  "Nie mam wątpliwości, że jest kilka osób które tylko czekają, by obrzucić portal błotem..."

  Na nic nie czekają - wciąż to robią: głównie głąb z dyni z mendą z servisu
  Panią AgnieszkąS bym się nie przejmował: nie mieszka w Polsce i zna ją tylko z TV PIS czy TRWAM więc w rzeczywistości nie ma zielonego pojęcia co jest czym i dlaczego
 • @interesariusz z PL 13:01:30
  "Czemu zwolennicy pijanych pilotów popełnili tyle pominięć w materiale dowodowym,"

  Pierwszy raz słyszę że była jakaś teoria pijanych pilotów...
  Można więcej informacji skąd Interesariusz je ma?
 • @AgnieszkaS 17:59:06
  A usuwaj co chcesz, to ci wychodzi najlepiej.
  A tak z ciekawości - Husky do ciebie też przemawia takim językiem? Podobno niektóre kobiety to rajcuje...
 • @interesariusz z PL 13:08:50
  "Jest to wityna w której rej wodzą zbiegowie z Polski."

  5* YES YES YES
 • @AgnieszkaS 18:07:02
  Od Trumpa?
  Prędzej od Bibiego Netanyahu.
 • @Światowid 13:20:37
  5*
 • @Hades 18:33:16
  No... Jeszcze wczoraj był Napoleonem a teraz myśli, że jest białą myszką.
  Biedaczek...
 • normalny użytkownik
  "Chamstwo, wulgarność, brutalne ataki personalne są karane blokadą dostepu. Najczęściej są to krótkie "wakacje" mające na celu zdyscyplinowanie lecz w szczegolnych przypadkach ban jest bezterminowy. Nie da się inaczej, normalnych użytkowników rażą złe maniery, które odstraszają także potencjalnych komentatorów i czytelników. W Sieci jest wiele miejsc, gdzie frustraci mogą dać upust swoim chuciom i niekoniecznie musi to być NEon 24.pl"
 • @AgnieszkaS 18:07:02
  "Otrzymałam rozkazy od samego Trumpa :))"

  To jest bardziej wiarygodne niż wczorajsza notka której dotyczył ten Pani w'PIS :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:48:23
  Żegnaj Ruszkiewicz,
  Tak to możesz sobie rajcować z kumami na jarmarku.
 • @Hades 18:31:35
  "Hadesem i Zawiszą bym się nie przejmowała. Oni są ekspertami od wszystkiego, zapominają jednak, że istnieją też inni eksperci"

  Goowno Pani o mnie wie więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd
  ---------------------------

  Szanowny Panie,

  Ja nawet o Panu nie chcę nic wiedzieć, a że są inni eksperci to jest fakt.
 • @AgnieszkaS 19:09:14
  "są inni eksperci"

  Nie "INNI" eksperci - tylko EKSPERCI, bo ja do takowych się nie zaliczam

  Bardzo dziękuję za takie "postrzeganie", lecz moja wrodzona skromność oraz szczerość nie pozwalają mi przyjąć takiego wyróżnienia - i to na dodatek od bezpośredniej "prawej ręki" samego Prezydenta JUESEY :))
  Pozdrawiam
 • @Hades 18:47:19
  przecież było to żartobliwe podsumowanie ruskiej narracji.
 • @interesariusz z PL 20:44:01
  Ale mocno mija się nawet z tą ruska narracją więc słaby żart
  Kacapy nie negowały trzeźwości załogi tylko Błasika
  Chociaż w sumie trochę i masz i rację gdyż Błasik sam siebie traktował jako część załogi - wszak wspólnie "pilotował" ten samolot
  Krew zalewa że w taki kretyński sposób zginęło tylu ludzi a na dodatek dało to kopa wyborczego debilom i oszustom, oraz aż tak skonfliktowało naród
  A na koniec i taki tak goowno a nie wnioski z tej katastrofy wyciągnięto
 • Informuję, że ja swojej dzisiejszej notki nie usunąłem
  a zniknęła po paru godzinnym pobycie w witrynie.
 • @interesariusz z PL 20:02:32
  "Informuję, że ja swojej dzisiejszej notki nie usunąłem a zniknęła po paru godzinnym pobycie w witrynie"

  To co się stało? Znowu cenzor z brzytwą szalał? Cenzor mylnie nazywany administratorem, czy też ktoś się włamał na serwer? Chociaż włamał to zbyt dużo powiedziane, jeśli ma klucze i może wchodzić gdzie chce i kiedy chce?

  http://1do10.blogspot.com/2019/08/bezpieczenstwo-na-neonie24.html
 • @Mind Service 03:06:13
  nie, notkę usunęła administracja po raz drugi.

  https://interesariusz.neon24.pl/post/150295,quo-vadis-administrationem
 • @AgnieszkaS 16:39:51
  "Ordynarnych chłystków usuwam."

  I SŁUSZNIE Pani Agnieszko !!!!!

  Mind, kamiński - uważajcie ;))
 • @Hades 18:30:49
  @Wican
  Ordynarnych chłystków usuwam.

  ----------------------------

  https://www.youtube.com/watch?v=vDoCei4Tsj4

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930